Zāles pļāvēji Šeit ir 10 preces.

Zāles pļāvēji tiešsaistē ir lielisks veids, kā iegūt zāliena palīgu. Ikra Mogatec un Tonino Lamborghini produkti, kurus novērtē ikviens profesionālis. Zāles pļāvēji tiek pārdoti par īpaši pievilcīgām cenām, tāpēc jūs varat iegādāties kvalitatīvu produktu, bet arī daudz ietaupīt. AKCIJA - jā, ja vēlaties ietaupīt, tad iegādājieties zāles pļāvējus akcijas un izpārdošanas laikā. Atcerieties, ka jūs vienmēr varat konsultēties ar profesionāļiem.

Rādīt 1 - 10 of 10 vienības
Rādīt 1 - 10 of 10 vienības

Zāles pļāvēji - vācu kvalitāte!

Kā dārzkopības amatieris jūs ar šiem pļāvējiem varat droši pļaut jebkuru zāliena zonu. Piemēram, ja jums ir ļoti liela platība, kas pārsniedz 1000 m², ieteicams izmantot benzīna pļāvēju. Mazākās vietās ir vērts padomāt arī par elektrisko zāles pļāvēju vai bezvada zāles pļāvēju. Daži IKRA pļāvēji var tikt izmantoti arī kā mulčēšanas pļāvēji. Tas zālienam nodrošina barības vielas tieši no nogrieztās zāles. Mulčēšana ir ļoti videi draudzīga, un mēslošanas līdzekļus atdala ar ķīmiskām vielām, un specializētie mēslošanas līdzekļi bieži vien nav nepieciešami. Pļaušanas laikā noņemtās barības vielas paliek tajā pašā vietā un tiek nogādātas zālē. Nogrieztā zāle nav jānoņem, bet uztur zāli ar sabalansētu barības vielu daudzumu.

Ar Ikra Mogatec zāles pļāvējiem jūs varat noņemt sūnas un aerēt savu zālienu ar skarifikatoru un zāliena aeratoru. Apgrieziet visus stūrus un malas, kurus ar zāles pļāvēju nevarējāt sasniegt, izmantojot trimmeri vai zāles šķēres.

Uzticams partneris ikvienam dārzkopības entuziastam: “IKRA” zāles pļāvēji

Neatkarīgi no tā, kāda veida zaļais zāliens rotā jūsu īpašumu, lielisku apkopi var panākt ar uzticamu un jaudīgu IKRA zāles pļāvēju. Zāles pļāvējs labi darbojas visu veidu zālājos: bagātīgiem un bieziem dekoratīvajiem zālājiem, zālājiem ēnainā vai daļēji pārklātā ēnā dārza zonās, puķu zālājiem, zaļajiem zālieniem un zaļajiem rotaļu laukumiem. Rūpīga un regulāra zāles pļaušana ir daļa no katra dārza īpašnieka ikdienas zāliena kopšanas programmas. Lai nodrošinātu nevainojamu zāliena kopšanu, ir daži papildu rīki, ko varat izmantot ar savu zāles pļāvēju. Kopā ar mums jūs varat atrast visus svarīgos dārza instrumentus labiekārtotam zālienam. IKRA tiešsaistes veikals: skarifikatori (zāliena aeratori), zāles pļāvēji, mulčējošie zāles pļāvēji, trimmeri un dārza šķēres

Bezvada, elektrisks vai benzīna zāles pļāvējs?

Lēmumam ir svarīgi divi faktori: no vienas puses, zāles pļāvēja pļaušanas platums un, no otras puses, tā jauda un produktivitāte. Benzīna zāles pļāvējiem ir daudz vairāk enerģijas nekā bezvada vai elektriskam zāles pļāvējam. Tā rezultātā viņi var ļoti efektīvi un ātri pļaut daudz lielākas platības. Protams, jūs varat izvēlēties arī jaudīgu benzīna zāles pļāvēju ar plašu pļaušanas platumu, piemēram, vidēja lieluma zāliena platībām. Arī lēmumu bieži nosaka laika faktors vai ietekme uz vidi. Protams, lielākos zāliena laukumos jūs varētu izmantot arī bezvada pļāvēju.

Pilna jauda platiem zālieniem: benzīna pļāvēji

Ja jums ir ļoti liels zāliens, vairāk nekā 1000 kvadrātmetru, ieteicams izmantot zāles pļāvēju ar benzīnu. IKRA ar benzīnu darbināmiem zāles pļāvējiem ir liels pļaušanas platums (līdz 51 cm: IBRM 2351) un jaudīgs, augstas kvalitātes Tonino Lamborghini četrtaktu motors. Lielais pļaušanas platums un jaudīgais dzinējs ir vislabākie apstākļi, lai ātri un efektīvi pļautu lielas zāliena platības. Ar pilnu jaudu jums ir pilnīga pārvietošanās brīvība ar benzīna dzinējiem.

Brīva pārvietošanās vidēja lieluma zāliena laukumos

Zāles pļāvēji ir lieliski piemēroti vidēja lieluma zālājiem. Vidēja lieluma zālieni parasti ir aptuveni 300–1000 m². Izmantojot bezvada pļāvējus, jums ir pilnīga pārvietošanās brīvība un jums nav jāuztraucas par strāvas vadu. Jūs bez grūtībām varat sasniegt slēptos stūrus un attālas vietas. IKRA zāles pļāvējos akumulatora darbība maks. 85 minūtes (IAM 40-4325), pateicoties Twin Power sistēmai. Tādējādi kopā ar lielo pļaušanas platumu ir iespējams ātri pļaut vidēja lieluma zālienu. Protams, bezvada zāles pļāvējus var izmantot arī mazākās telpās. Izmantojot papildu uzlādējamās baterijas, jūs varat bez pārtraukuma pļaut lielākas platības. Bezvada zāles pļāvēji ir videi draudzīgi. Īpaši populāra ir mūsu ONE FOR ALL uzlādējamo akumulatoru sistēma, jo 40V uzlādējamo akumulatoru var izmantot ne tikai bezvada zāles pļāvējā, bet arī visos IKRA dārza instrumentos ar 40V simbolu. Piemēram, jūs vispirms varat pļaut zāli un pēc tam pārslēgt uzlādējamo akumulatoru uz trimeri, lai pļautu zāles malas.

Vai strāvas kontaktligzda ir pieejama? Nepārtraukta pļaušana ar elektriskiem zāles pļāvējiem

Ja jums ir mazāka zāliena platība (mazāk nekā 300 kv. M), varat paļauties arī uz elektrisko zāles pļāvēju. Elektriskais zāles pļāvējs ir laba izvēle mazākām zāliena platībām ar elektrības kontaktligzdu. Tas ļauj jums pļaut tik daudz, cik nepieciešams, bez pārtraukuma, jo enerģija nonāk tieši no tīkla. Lai pļāvēju darbinātu, varat izmantot ārēju strāvas kontaktligzdu uz garāžas sienas vai terases vai iekšēju kontaktligzdu tieši no mājām. Pievienojiet pagarinātāju āras lietošanai. Ja jums ir vidēja lieluma dārzs ar ārējām kontaktligzdām dažādās vietās, varat izmantot arī elektrisko zāles pļāvēju. Strāvas kontaktligzdai vienmēr jābūt viegli pieejamai. Pārliecinieties, ka darbības laikā kabelis nav izstiepts. Tam vienmēr jābūt gludi uz zemes.

Vācu kvalitāte, laba cena un ilgtermiņa garantija - izvēlieties Ikra Mogatec zāles pļāvējus!