Kultivatori Šeit ir 4 preces.

Kultivatori, kas kalpo daudzus gadus. Labas cenas un profesionāli padomi katram klientam. Kultivatori daudzus gadus tika pārdoti tiešsaistē, tāpēc mēs varam garantēt, ka pārdotie produkti būs augstas kvalitātes. Kultivators ir noderīgs tiem, kam ir savs dārzs. Galu galā šāds dārza rīks ietaupa daudz laika. Ikra Mogatec, Tonino Lamborghini kultivatori tiek vērtēti visā Eiropā, tāpēc mēs iesakām izvēlēties šo ražotāju produktus. Vācijā ražoti kvalitatīvi kultivatori, kas palīdzēs Jūsu ikdienas darbā.

Rādīt 1 - 4 of 4 vienības
Rādīt 1 - 4 of 4 vienības

Kultivatori un to pirkšana

Kultivatori var būt lēti, dārgi, augstas kvalitātes, zemas kvalitātes. Ir skaidrs, ka daudzi klienti to lieliski saprot, bet kā izvēlēties kultivatoru? Kas ir svarīgi? Izvēloties kultivatoru, jums skaidri jāzina, kādas zemes platības vēlaties apstrādāt. Ja jums ir mazs dārzs, tad izvēlāties kultivatoru ar jaudu līdz 3 ZS, ja tā ir lielāka par 15 āriem, tad ieteicam jaudīgākus kultivatorus. Otrs svarīgais aspekts ir kultivatora darba platums. Var būt kultivators ar darba platumu 30 centimetri un 60 centimetri. Atkarībā no jūsu zemes platības jums vajadzētu izvēlēties arī pareizo kultivatoru. Jo platāks ir darba platums, jo mazāk jums vajadzēs staigāt. Jūs ietaupīsiet daudz laika un pūļu. Trešais faktors ir kultivatora svars. Šajā vietā viss ir vienkārši. Ja augsne ir mīksta, kultivators var būt vieglāks, ja zeme ir cieta un mālaina, tad smagāks. Jebkurā gadījumā, ja jūs neziniet, kādu kultivatoru vislabāk izvēlēties, tad zvaniet un speciālisti palīdzēs izvēlēties.

Kas ir kultivators?

Ir jāzina, ka kultivatora būtība ir sagatavot augsni dažādu augu, dārzeņu un labības stādīšanai. Protams, tirgū ir tik daudz dažādu kultivatoru, taču, lai izvēlētos pareizi, vispirms ir jāsaprot, kam kultivatori ir nepieciešami. Kultivatorus visbiežāk izmanto kopā ar traktoriem, taču ļoti daudziem cilvēkiem ir nelielas zemes platības, kuras viņi vēlas sagatavot zemes darbiem. Ir skaidrs, ka šajā gadījumā vislabāk ir izvēlēties nelielu, ērtu un diezgan jaudīgu kultivatoru.

Kultivatora funkcijas

Kā jau minējām, kultivatoru galvenā funkcija ir zemes atslābināšana. Tomēr kultivatoru var izmantot arī citiem darbiem. Daži ražotāji piedāvā iegādāties papildu piederumus un veikt šādas funkcijas: vecas zāles pļaušana, arklu aršana, kartupeļu rakšana.

Kāpēc “Ikra Mogatec” kultivatori?

Veiksmes stāsts: 40 gadu pieredze dārza instrumentu ražošanā. Kopš 1977. gada mēs klientiem ražojam augstas kvalitātes bezvada, elektriskos un benzīna dārza instrumentus. Mēs varam atskatīties un atcerēties vairāk nekā 40 gadu veiksmīgo uzņēmuma vēsturi. Dārza instrumenti ir bijusi mūsu galvenā uzmanība un aizraušanās vairāk nekā 40 gadus. Izstrādājot un ražojot produktus Vācijā, mēs varam garantēt Ikra Mogatec elastīgumu un inovatīvo izturību, kā arī tā produktu individualitāti. Šī iemesla dēļ 1992. gadā mēs izveidojām Mogatec ražotni Saksijā, kur ražošana ir efektīva un ekonomiska cenas ziņā. Pika stundās mēs nodarbinam vairāk nekā 200 strādniekus, kas katru dienu ražo līdz 6000 trimmeriem, 3000 dzīvžogu šķērēm un 2000 motorzāģiem, strādājot divās maiņās no pirmdienas līdz sestdienai. Optimālos apstākļus veido liela mēroga ražotne ar 70 000 kv. M un kopējā  20 000 m2 platība ar jaunāko loģistikas aprīkojumu.

“Ikra Mogatec” kultivatori – parasta augsnes apstrādāšana

Asie asmeņi rada lielisku, smalki sasmalcinātu augsni, kas ir ideāli piemērota dažādu dārzeņu, labības vai zālāju sēšanai. Kultivatori ir īsta palīdzība dārzniekiem, kuriem patīk pašiem audzēt dārzeņus. Atvadieties no muguras sāpēm un ātri un bez grūtībām sagatavojiet augsni.

Nolieciet lāpstu malā un izmantojiet modernos Ikra Mogatec kultivatorus. Darbs ar rokām ir pagātne. Ietaupiet laiku un izvēlieties kultivatoru, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Izmantojot dārza kultivatoru, ne tikai sagatavosiet augsni stādīšanai, bet arī sasmalcinsiet visas nezāles. Kultivators ir lieliski piemērots arī citiem zemes darbiem. Vai vēlaties iestādīt dzīvžogu? Pēc tam augsnes sagatavošanai izmantojiet kultivatoru, un stādāmiem augiem būs labāka skābekļa un ūdens padeve. Speciālisti iesaka izmantot kultivatoru, jo jūs atjaunojat visu augsni. Jūs atbrīvojaties no nevajadzīgām nezālēm, un jauniem augiem rodas labāka augšanas vide.