Zāliena trimmeri Šeit ir 18 preces.

Trimmeri, zālespļāvēji par konkurētspējīgām cenām. Daudzi klienti domā, kuru ražotāju izvēlēties? Mēs iesakām novērtēt vācu produktus. Mēs piedāvājam: "Ikra Mogatec", "Tonino Lamborghini" preces. Trimmeri tiešsaistē lētāk - patiesībā cenas ir lieliskas. Ikviens klients ar zāliena platību saprot, ka dārza darbarīkiem jābūt augstas kvalitātes un ilgstošiem. Izprotot šādas vajadzības, mēs piedāvājam tikai to, kas kalpo daudzus gadus. Trimmeri un zālespļāvēji ir produkti, kas ir visvairāk nepieciešami. Kad notiek AKCIJAS, var ietaupīt dizegan daudz. Konsultējieties un iegādājieties pareizo produktu.

Rādīt 1 - 18 of 18 vienības
Rādīt 1 - 18 of 18 vienības

Trimmeri un zālespļāvēji

Zāliena trimmeri - apgrieziet zāliena malas pie sienām un celiņiem. Ar trimmeriem apgrieziet stūrus un malas viegli un precīzi uz ceļiem un sienām, kuras ir grūti vai neiespējami sasniegt ar zālespļāvēju. Tādā veidā visus zāles gabalus var pilnībā nogriezt vienā augstumā. Šaurās zāles daļas, kas nav pieejamas zālespļāvējam, var arī ideāli sagriezt ar trimmeri un pļaušanas stiepli. Ja jums ir dārza sols, kas stāv uz vai netālu no zāliena vai mazi krūmi, kas atrodas blakus jūsu zālienam, tad jūs zināt, ar kādām grūtībām zālespļāvējs saskaras, mēģinot sasniegt zālienu zem šiem objektiem. Šie trimeri ļauj bez problēmām sasniegt šīs vietas. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties ruļveida vai asmeņveida trimmeri, jūs vienmēr saņemat precīzi un vienmērīgi nogrieztas malas. Trauslās ceļiņu un sienu malas var uzticami sasniegt ar IKRA trimmeriem. SVARĪGI: Vācijā ražoti trimmeri!

Šie trimeri palīdz, tiklīdz pļāvējs nesasniedz

Šādi trimeri griež ar vienu vai diviem griešanas stiepli (viena vai dubultā spole) ar līnijas biezumu aptuveni 1,2 līdz 1,6 mm atkarībā no modeļa. Papildus griešanas spolei ir iespējams izmantot arī vērpējus ar asmeņiem. Mazos asmeņus var ātri un viegli nomainīt, pateicoties ātrās maiņas sistēmai, kad griešanas malas kļūst neasas. Protams, jūs varat iegādāties arī bezvada trimmeri ar griešanas stieples spoli. Spēcīgā 40 V bezvadu trimmera darbības laiks ir 40 minūtes, un tas zāliena malas apstrādā ļoti uzticami. IKV 40V uzlādējamo akumulatoru sistēmas priekšrocība ir tā, ka 40V uzlādējamo akumulatoru var uzstādīt visos IKRA dārza instrumentos ar simbolu 40V ONE FOR ALL. Piemēram, vispirms jūs varat nocirst zāli IAT 40-3025 LI un pēc tam pārslēgt uzlādējamo akumulatoru uz dzīvžoga šķērēm, lai apgrieztu dzīvžogus

Ja trimmeris ir aprīkots ar griešanas stieples spoli, ir divas iespējas, kā iegūt vairāk stieples, kad tās nolietojas. Vai nu stieple tiks automātiski izvilkta (automātiskā griešanas stieple), vai arī stieple tiks padota, novietojot spoli uz zemes. (Automātiska enerģijas ievade). Ja stieple ir pilnībā beigusies, to var vienkārši nomainīt ar jaunu griešanas stieples spoli. Trimmeru jaudas vērtības ir daudz zemākas nekā krūmgriežu un izkaptu, taču tas padara tos precīzākus, strādājot. Trimmeri ir labākā izvēle zāles pļaušanai malās un stūros pēc zāles nopļaušanas. Tie ir ļoti elastīgi un piedāvā labāku piekļuvi grūti sasniedzamām vietām, piemēram, zem krūmiem vai zem dārza soliem. Izkapti vai krūmgrieži ir labāka izvēle, lai novāktu augus ar biezākiem kātiem, piem. krūmus un pamežus.

Vai jums ir mazas, šauras dekoratīvā zāliena sloksnes starp akmeņiem vai ziedu vagām, kuras nav iespējams nogriezt ar zālespļāvēju? Tādā gadījumā šis trimmeris faktiski var jūs izglābt. Nelielus zāles dekoratīvos laukumus var sagriezt izcili. Bezvadu trimmeris nodrošina vislabāko pārvietošanās brīvību. Nav elektrisko kabeļu, par kuriem būtu jāuztraucas, un ar pilnīgu pārvietošanās brīvību jūs varat nokļūt visgrūtāk sasniedzamās vietās. Ja jums ir tikai neliels dārzs ar zālienu un viegli pieejama elektrības kontaktligzda, varat izmantot elektrisko zālespļāvēju kopā ar elektrisko trimeri. Pievienojiet instrumentus tieši no dzīvokļa vai garāžas vai caur ārēju kontaktligzdu, piemēram, iekšējo pagalmu. Pievienojiet pagarinātāju, kas piemērots izmantošanai ārpus telpām, un pļaujiet zāliena malas tik ilgi, cik vēlaties, bez traucējumiem. Neatkarīgi no izvēlētā varianta jūs varat atrast gan elektriskos, gan bezvadu trimmerus.

Trimmeru izmantošanas nodalījumi

Trimmeri ir noderīgi, ja vēlāties pļaut zāli:

Ar šaurām zāliena sloksnēm (nav pieejams zāles pļāvējiem)

Ar šaurām dekoratīvām zāliena vietām (piemēram, pie transportlīdzekļa utt.)

Īpaši mazās zāliena platībās (kur zālespļāvēju izmantot nebūtu ekonomiski izdevīgi)

Pie sienām (piemēram, akmens sienas)

Pie žoga (piemēram, režģu žogi, koka žogi)

Apkārt žogam

Pie sienas (piemēram, mājas sienas)

Pie sienām ap dārza mājām / lapenēm

Ceļiņu malās

Starp bruģakmeņiem zālienā (bruģakmens savienojumi)

Apkārt apaļām vai taisnstūrveida strūklakām / dekoratīvām strūklakām

Apgriešana zem soliem

Koka stumbru atzarošana

Apkārt maz augoši koki un krūmi

Ziedos / puķu dobēs tuvu zālienam

Ap zāli smagos vai lielos puķu podos

Apkārt veļas žāvētājam

Kāpņu malās

Apkārt bērnu šūpolēm vai slidkalniņiem

Blakus / Tuvu smilšu kastēm

Apkārt statujām

Apkārt dīķim (neregulārs dizains) vai baseini, kas atrodas tieši blakus zālienam

Zāliena apmales un zāliena malas

Apkārt apaļa zāliena sienai

Stūrainos, biezos zāles laukumos

Terase

Puķu dobju / vagu malās

Un līdzīgās telpās

Zāles pļāvēji - krūmgrieži

Asie izkaptu un krūmgriežu asmeņi bez piepūles nogriež biezākos krūmājus un stādus. Piemēram, asa zāģa griezējs ātri darbojas ar nātrēm. IKRA šķēres un krūmgrieži var efektīvi karot ar krūmiem un pamežu. Asas griešanas asmeņi viegli griež kātus un zarus. Tas ļauj jums apstrādāt un notīrīt lielas nezāļu platības dārzā. Papildus efektīvam bukses griešanas diskam, šķērēm un krūmgriežiem ir arī praktiska stieples spole. Tas ļauj apstrādāt arī zāliena malas, piemēram, uz ceļiņiem, pie mājas un dārza sienām.

Sagrieziet zāli mazos gabaliņos. Sāciet no zāles saišķa augšdaļas un nogrieziet to no augšas uz leju. Tas neļauj zālei ietīties ap zālespļāvēja galvu, kas pārkaršanas dēļ var izraisīt bojājumus. Ja sākat pļaut pārāk dziļi garā zālē, zāle var sajaukties ap zālespļāvēja galvu. Ja ap zālespļāvēja galvu ir iestrēgusi zāle, apstādiniet pļāvēju un noņemiet sapīto zāli. IKRA IBF-31 krūmgriezim ir novatoriska zāles aizturēšanas aizsardzība šai problēmai.

Strādājot ar pļāvējiem un izkapti, vienmēr izmantojiet siksnu. Piestipriniet plecu siksnu un stiprinājumu pļāvējam vai izkapti tā, lai instruments karājas dažas collas virs zemes. Novietojiet griešanas asmeni un aizsargapvalku horizontāli, paralēli zemei. Pārvietojiet izkapti vai krūmgriezi uz labo ķermeņa pusi.

Nekavējoties nomainiet bojātos vai nevienmērīgos griezējdiskus. Nomainīšanai interneta veikalā varat iegādāties griešanas diskus no Ikra Mogatec. Pretējā gadījumā jūs nevarēsit sasniegt labus griešanas rezultātus ar nevienmērīgiem asmeņiem. Saliekts nazis var būt bīstams darbam vai var sabojāt instrumentu.

Pirms darba uzsākšanas pārliecinieties, vai zālienā nav šķēršļu, piemēram, akmeņi, stabi, metāla tapas, stieples vai tamlīdzīgi. Ja šķērsli nevar noņemt, atzīmējiet šķēršļa atrašanās vietu, lai no tā izvairītos. Metāls un akmens var saliekt rotējošu nazi. Var tikt sabojāti arī metāla naži. Vadi var sapīties asmeņos un tos var sabojāt vai izmest gaisā.

Trimmerus var izmantot, lai pļautu garu zāli, mazus zariņus un koka nezāles. Pārliecinieties, ka nezāģējat pārāk biezus zarus, jo tas var izraisīt spēcīgu atsitienu. Pārāk cieti vai pārāk biezi zari var iekļūt nazī. Ja kaut kas ir iestrēdzis asmenī, nekavējoties izslēdziet motoru.

Kam tiek izmantoti trimmeri, krūmgrieži?

Garai zālei

Maziem zariņiem

Koka nezālēm

Augiem ar biezākiem kātiem

Bieziem augu stublājiem

Krūmiem

Noziedējušām nātrēm

Balandām