Zaru smalcinātāji Šeit ir 2 preces.

Zaru smalcinātāji ir īsti palīgi dārzā. Kvalitatīvi produkti par labu cenu. Ikra Mogatec zaru smalcinātāji ir izgatavoti Vācijā. Klienti jau sen novērtējuši profesionālus dārza instrumentus. Zaru smalcinātājus tiešsaistē var iegādāties 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Neatkarīgi no tā, vai Jūs dzīvojat Rīgā - MĒS PIEGĀDĀJAM VISĀ LATVIJĀ. Pērciet kvalitatīvu produktu, konsultējieties ar speciālistiem, un jūs varēsit priecāties par jauno pirkumu daudzus gadus uz priekšu

Rādīt 1 - 2 of 2 vienības
Rādīt 1 - 2 of 2 vienības

Zaru smalcinātāji, kuri ieekonomē Jūsu laiku

Vai jūs kādreiz esat atzarojis savu augļu koku vainagu, veidojis dzīvžogu ar dzīvžogu šķērēm vai atzarojis krūmus ar krūmu šķērēm? Visā jūsu dārzā ir neskaitāms daudzums mazu zaru un zariņu.

Tagad jaudīgs dārza smalcinātājs var palīdzēt sadalīt spraudeņus komposta kaudzē, piemēram, mulčā, vai pārliecināties, ka tie neaizņem pārāk daudz vietas organiskajās miskastēs.

Asmeņveida smalcinātājs sagriež kokus un dzīvžogu nogriežņus īsos un mazos gabaliņos (ideāli izmantojams kā mulča). Mierīgi darbojošos ruļļu smalcinātājos spraudeņus smalki,bez atsitiena, sasmalcina augstas kvalitātes veltņu sistēmā, mazos gabaliņos (lieliski piemērotos kompostam). Visi IKRA smalcinātāji ir aprīkoti ar jaudīgiem, augstas kvalitātes motoriem.

Nogriežņu no krūmiem, dzīvžogu un koku smalcināšana

Koku vainaga ar atzarojumiem nogriešana vai dzīvžoga atzarošana ar dzīvžoga šķērēm dārzā atstāj daudz koku un dzīvžogu nogriežņus, dažādus zarus un zariņus. Dārza smalcinātājs var viegli sasmalcināt šos nogriežņus. Asi asmeņi vai jaudīgi veltņi un jaudīgi smalcinātāju motori bez jebkādām grūtībām sasmalcina zarus un zariņus. Asmeņveida smalcinātāji rada ārkārtīgi tīru griezumu. Tad sasmalcinātais materiāls ir ļoti labs dzīvžogu, slāņu mulčēšanai. Tas var palīdzēt uzturēt zemi siltu aukstajos mēnešos. Liela priekšrocība augu saknēm. Šādi mulčēšanas slāņi novērš arī ūdens iztvaikošanu pavasarī un vasarā. Tas nozīmē, ka ir nepieciešams mazāk laistīšanas. Ūdeni labāk notur uz zemes. Tas arī novērš grunts izžūšanu karstumā.

Sasmalcinātus nogriežņus ar šķeltām šķiedrām no ruļļu smalcinātāja var kompostēt. Mikroorganismi ideālā gadījumā var pārvērst augus vērtīgā humusā. Mikroorganismi var labi sadalīties materiālā tikai pēc smalkas sasmalcināšanas un šķiedru sadalīšanas. Ja jūsu dārzā, nav komposta kaudzes, piemēram, ja nav pietiekami daudz vietas, smalki sagrieztu trimmeri var ievietot organisko atkritumu miskastē, tas neaizņems tik daudz vietas. Nogriežņi faktiski ir pārāk noderīgi, lai tos izmestu miskastē. Ja jūsu dārzā ir vieta komposta kaudzei, jums vajadzētu apsvērt tā uzstādīšanu. Tā ir ļoti labvēlīga videi un ietaupīs naudu. Jūsu komposta kaudze rada vērtīgu humusu no virtuves atkritumiem, zāles un dzīvžogu nogriežņiem. Šos dabiskos mēslojumus var izmantot, piemēram, dārzeņu vagu mēslošanai. Humusu ar kultivatoru var viegli ieaudzēt augsnē. Tas ļauj jums rūpēties par vidi un aizsargāt savu maku, jo jūs varat iztikt bez ķīmiskiem mēslošanas līdzekļiem.

Ir divi zaru smalcinātāju veidi :

Asmeņveida zaru smalcinātāji

Tā sauktie zaru smalcinātāji tiek uzstādīti ierīces iekšējā griešanas asmenī un sagriež zarus un zariņus ļoti mazos gabaliņos. Smalcinātāja asu asmeņu dēļ šiem koka gabaliem bieži ir diezgan gluda, mīksta virsmas tekstūra. Tas padara tos grūtāk sadalāmus komposta kaudzē. Lai kā arī būtu, no šādiem smalcinātājiem sasmalcinātas mazās šķembas ir lieliski izmantojamas kā mulča jūsu vagām un augiem. Ar šo mulču dāsni pārklājiet savu dārzeņu un augu vagu, un saknes ziemā tiks pasargātas no aukstuma. Daudzslāņu pārklājums nodrošina, ka augsne paliek siltāka un tik ātri neatdziest. Mulčēšana ir ne tikai noderīgs zemes segums ziemai. Jūs to varat izmantot arī vasarā. Piemēram, jūs varat izplatīt mulču, kas aptver zemi gar savu dzīvžogu vai bambusa krūmu. Daudzslāņu slānis novērš ūdens iztvaikošanu. Tas nozīmē, ka ir nepieciešams mazāk laistīšanas. Ūdeni labāk notur uz zemes. Tomēr laistīšanas vai nokrišņu laikā ūdeņi joprojām varēs iesūkties zemē. Daudzslāņu slānis arī neļauj zemei ​​izžūt Jāņu siltumā. Pēc dzīvžogu un krūmu sagriešanas vienkārši izveidojiet savu mulču no zariem un zaru atkritumiem. Jūs varēsiet redzēt priekšrocības, ko mulča sniegs jūsu dārzā. Tas arī novērš nepieciešamību iegādāties dārgu mizu mulču. Asmeņveida smalcinātājs ir īpaši ieteicams ar mīkstiem zaļiem spraudeņiem, piem. no krūmiem, daudzgadīgiem augiem.

Izmantošana – ātra apskate:

Dizegan gludas virsmas cirteņu veidošana.

Lieliski piemērots vagu mulčēšanai - ziemā augsne tik ātri nesasalst

Tas ir lieliski piemērots arī zemes mulčēšanai zem dzīvžogiem

Īpaši noderīga mīksto, zaļo augu griešanai

Zāģi jāpiespiež griezējā (virzulī)

Ruļveida smalcinātāji

Kluss ruļveida smalcinātājs ar ruļļu sistēmu viegli sasmalcina zarus, zariņus un krūmu nogriežņus. Ruļļi sagrauj koka struktūru un pārvērš to šķiedrās. Griezumi ir pilnībā sasmalcināti starp rotējošu griezējrullīti ar zobratu tipa zobiem un pretplāksnēm. Ierīces, kurās izmanto rullīšu metodi, ir ideāli piemērotas, lai izveidotu sasmalcinātu materiālu, kuru pēc tam var atstāt komposta kaudzē turpmākai sadalīšanai. Kokšķiedru sasmalcina rullīšu sistēmā, lai mikroorganismi varētu vieglāk iekļūt struktūrā. Tā rezultātā filiāles nogriežņi pakāpeniski sadalās vērtīgā humusā, kuru varat izmantot savā dārzā kā mēslojumu. Turklāt biezāki un cietāki zari var tikt viegli ievilkti un sasmalcināti ar klusu ruļveida smalcinātāju.

Izmantošana – ātra apskate:

Koku spēcīgi sasmalcina un sadala šķiedrās

Ideāls turpmākai sadalīšanai komposta kaudzē

Izveido vērtīgu humusu

Īpaši noderīgs biezākiem un cietākiem zariem

Ievilkšana notiek automātiski: lēnām un pakāpeniski, nospiežot ruļļus, augui tiek ievilkti

Īpaši kluss